Mark

Niečo o mne

Krajina: Kalifornia, USA

Vzdelanie: MSc Sustainable Development – University of St Andrews Ba Environmental Policy and History – San Diego State University AA History – Sierra College

Skúsenosti:
Okrem učenia angličtiny na Gymnáziu Myjava, mám rozmanité skúsenosti z množstva oblastí ako mediálna produkcia, grafický dizajn, krajinný manažment, obchodná analýza a financie.

Môj nezabudnuteľný učiteľ:

I keď som mal veľa skvelých učiteľov, v pamäti mi najviac ostala jedna moja profesorka literatúry. Mala povesť prísnej vyučujúcej, nakoľko 90% študentov jej predmet buď vzdalo alebo nespravilo! Zobral som to ako výzvu a spýtal som sa jej, čo je potrebné na to, aby som uspel. Vidiac, že mám záujem o štúdium, začala mi pomáhať na mojej ceste a ako študentovi mi pomohla rásť. Bol to veľmi ťažký predmet, ale naučil som sa viac, ako by som kedy dokázal bez jej výziev.

Príbeh mojej najdôležitejšej hodnoty

Moja obľúbená hodnota je ‘pursue growth and continuous learning’. Po prvé, je pre mňa veľmi dôležité stále prijímať nové výzvy a pracovať každý deň na tom, aby som bol skvelým človekom, ktorý žije tak, že na seba môže byť pyšný. Po druhé, rovnako dôležité je baviť sa pri tom a užívať si ten proces, lebo všetko je to o ceste, nie o destinácii.