Zuzka

Niečo o mne

Krajina: Slovensko

Vzdelanie: Mgr. Anglický jazyk a literatúra – výtvarné umenie, Prešov

Skúsenosti:
Štúdium na vysokej škole mi ponúklo nezabudnuteľné skúsenosti a možnosti stráviť nejaký čas v Číne a Španielsku, kde som pochopila hodnotu jazyka a komunikácie s ľuďmi odlišných kultúr. Niekoľko letných prázdnin strávených v Škótsku a Anglicku boli pre mňa príležitosťou spoznávať a zdokonaľovať sa v anglickom jazyku. Napriek všetkému, až stáž v Španielsku a s ňou spojená práca s deťmi, vo mne vzbudila chuť učiť a ukázala mi, že prostredníctvom jazyka a štipky kreativity je možné nielen odovzdávať, ale hlavne prijímať radosť z učenia.

Môj nezabudnuteľný učiteľ:

Môj učiteľ anglickej literatúry, ktorý vždy prišiel na prednášku s podivne dobrou náladou, pustil nám krátke video a zasypal nás nečakanými otázkami, nad ktorými sa nám takmer z hlavy parilo. Nakoniec sme odchádzali z hodiny vyšťavení ako pomaranče, ale nemohli sme tvrdiť, že to bola nuda.

Po skončení strednej školy som prvý krát na vlastnej koži zažila, aký je človek v cudzom svete stratený, keď si pri nesprávnej objednávke uvedomí, že kapučíno nie je a cup of tea. A tak si nechtiac na raňajky dá ďalšiu kávu.

Príbeh mojej najdôležitejšej hodnoty

Aj keď má človek náročný deň, v Class-e zlá nálada nemá šancu, vďaka priateľským a vtipným kolegom sa človeku hneď vyčarí úsmev na tvári. Práve táto ochota pomôcť, povzbudiť, poradiť a energia, ktorá v Class-e prúdi ma vždy uistí, že ak budem mať problém, vždy sa nájde niekto, kto bude mať nový originálny nápad a chuť sa s ním podeliť.