Darujte 2 percentá

AKO DAROVAŤ 2% z dane OZ Camp Wonderland

Poznáte náš štýl výučby angličtiny a viete aj to, že naším cieľom je pomáhať deťom rásť čo najviac s dôrazom na AKO a PREČO. Už viac ako rok mentorujeme učiteľov angličtiny na školách po celom Slovensku a poskytujeme im praktickú podporu v podobe členstva v CLASS ACADEMY, aby deti mohli čoraz viac nadobúdať zručnosti 21. storočia - 4C's - critical thinking (kritické myslenie), creativity (kreativita), cooperation (spolupráca), communication (komunikácia).

www.classacademy.sk

Tým učiteľom angličtiny, ktorí chcú na sebe neustále pracovať a inšpirovať sa, ponúkame presne tento priestor online aj offline. Je to proces zahrňujúci aj finančnú stránku, na ktorej sa čiastočne podieľame my v Class Academy, čiastočne učitelia, či školy a radi by sme zahrnuli aj vás, darcov 2% z daní, ktoré nám pomôžu projekt naštartovať rýchlejšie. A takto zdieľať spoločnú zodpovednosť.

Ak chcete podporiť Class English Academy, a teda svojich angličtinárov na základných a stredných školách, budeme veľmi radi Vašim 2 percentám.

Podporte učiteľov rásť profesne aj osobnostne a zvyšovať ich spoločenský status.

  • Ak ste zamestnanec a nepodávate daňové priznanie, požiadajte svojho zamestnávateľa do 15. februára 2024 o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň a o vystavenie Potvrdenia o zaplatení dane. Zároveň si stiahnite a vyplňte Vyhlásenie o poukázaní 2% dane. Na ňom uveďte sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane. Túto sumu vypočítate z údajov v Potvrdení o zaplatení dane, ktoré dostanete od zamestnávateľa. Oba dokumenty najneskôr do 30. apríla 2024 pošlite daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

  • Ak ste FO a sami podávate daňové priznanie, informáciu o darovaní 2% vpisujete priamo do vášho daňového priznania. Daňové priznanie treba doručiť a daň uhradiť do 31. marca 2024.

  • Ak ste PO a podávate daňové priznanie, informáciu o darovaní 1% (2%) vpisujete priamo do vášho daňového priznania. Daňové priznanie treba doručiť a daň uhradiť do 31. marca 2024.

Vyhlásenie o poukázaní 2% dane - link >>

Potvrdenia o zaplatení dane - link >>

 

Vyplňte prosím v príslušnej časti našu identifikáciu:

Camp Wonderland, Občianske združenie

Rezedová 1886/5, 82101 Bratislava-mestská časť Ružinov

IČO: 30802245

IBAN číslo účtu: SK6711000000002943069993 / kód banky: 1100 (Tatra banka, a.s.)

a tým nám poukážete 2% z Vami zaplatenej dane.

Ďakujeme.

Rýchla navigácia