Art workshops with a professional artist

Vitajte v Art workshopoch, novom projekte, kde ponúkame kurzy maľby, kresby a sochárčenia v angličtine pre deti aj dospelých, ako doplnok od nášho rezidentného profesionálneho umelca Johna.

Maľba portrétu

Začneme pár otázkami:

- Chcete sa zdokonaliť v maľbe či kresbe?

- Chcete si vytvoriť obraz sám/sama podľa seba s pomocou skúseného umelca?

- Chcete zrelaxovať a vyčistiť si hlavu pri tvorivej činnosti?

- Chcete sa zabaviť, alebo potrebujete rozvíjať schopnosti a zručnosti pracovného tímu či jednotlivcov, urobiť rodinnú akciu?

- A zároveň sa prirodzene rozprávať v angličtine a mať možnosť ju používať v bežnej konverzácii s native speakrom?

Ak ste aspoň raz odpovedali áno, tak toto je niečo pre vás.

Vitajte v Art workshopoch, novom projekte, kde ponúkame kurzy maľby, kresby a sochárčenia v angličtine, ako doplnok od nášho rezidentného profesionálneho umelca Johna.

Ír John O’Regan pracoval ako profesionálny umelec na plný úväzok a je tu preto, aby ponúkol svoje bohaté skúsenosti a know-how našim dospelým študentom a deťom, ktorí by sa radi naučili viac.

Pozrite si pozvánku na kurz pre dospelých (viac info a prihlásenie nižšie):

A do kurzu pre deti (tiež info a prihlásenie nižšie):

 

A teda ako na to? Máte viac možností:

  • Kurzy pre deti a kurzy pre dospelých u nás v Class, viac info a prihlásenie na našej stránke v sekcii deti a verejnosť plus info nižšie.

  • Firemné teambulidingy - radi pomôžeme s tvorbou dokonalého programu akcie pestrého firemného teambuildigu, či rodinnej akcie. Kurz maľby, kreslenia, či sochárčenie je súčasťou programu, ponúkame aj lezenie, jogu s inštruktormi, či iné aktivity, podľa nášho a Vášho výberu. Všetko v Záruby resort Smolenice, cca 50km od Bratislavy. Program je v slovenčine alebo aj v angličtine. Pre viac info a objednanie volajte Libuš Wienkovej na 0903 737 424.

Kurzy pre deti a dospelých v Class

Počas nášho dvanásťtýždňového kurzu sa budeme venovať:

  • kresbe a maľbe zátišia,

  • kresbe a maľbe postáv,

  • kresbe a maľbe portrétov,

  • krajinomaľbe,

  • ako aj abstrakcii a

  • sochárstvu.

 

Výtvarný kurz pre deti

Okrem toho, že John vie perfektne po anglicky, má úžasný vzťah a vplyv na deti, čo mu pomôže pri aplikovaní svojich dlhoročných umeleckých skúseností. Má totiž za sebou vyše 20 exhibícií po Írsku, a v minulosti sa živil ako profesionálny umelec. Avšak, ako tvrdí John „nezáleží na tom či dieťa je alebo nie je umelcom, záleží na tom, aby človek prišiel, zúčastnil sa, posnažil sa a predovšetkým aby sa zabavil“.

Výtvarný kurz pre deti a tínedžerov sa skladá z 12 lekcií, ale vy máte možnosť si vybrať 10 z nich podľa vašich preferencVitajte v Art workshopoch, novom projekte, kde ponúkame kurzy maľby, kresby a sochárčenia v angličtine, ako doplnok od nášho rezidentného profesionálneho umelca Johna. ií. Lekcie sa budú skladať z tvorby komiksov, sochárstva, kreslenia, výroby rôznych vecí pomocou rúk a veľa ďalších zaujímavostí. Na úrovni vašej zručnosti či angličtiny vôbec nezáleží, keďže tento kurz bude deťom a tínedžerom pomáhať sa zlepšovať a rozvíjať svoje schopnosti, bez toho, aby sa akokoľvek posudzovala tvorba. Prostredie bude veľmi príjemné, priateľské a plné rešpektu.

Navyše, všetky pomôcky a materiály sú už zahrnuté v cene :)

Každý si nájde niečo, čo vyhovuje jeho vkusu a umeleckej inklinácii. Keď vidíme, aké divy stíha počas 45 minútových hodín výtvarnej s deťmi v škole, tak si to nemôžeme nechať len pre seba a musíme sa podeliť. S vami všetkými. Pod Johnovým odborným vedením sa ocitnete ponorení v dobrodružnom svete umeleckej tvorby, vyrobíte umelecké dielka, ktoré ohromia rodinu i priateľov. A kto vie? Možno aj objavíte v sebe umelecký talent, o ktorom ste nevedeli.


Podmienky a prihlásenie: Kurzy maľby pre deti

Umelecký Kurz pre Dospelých

John, vás prevedie týmto umeleckým zážitkom pomocou svojich bohatých skúseností, ktoré nadobudol v období kedy figuroval ako profesionálny umelec. Má za sebou vyše 20 exhibícií po Írsku, a ako tvrdí on „moja najobľúbenejšia tvorba je tá, na ktorej práve pracujem“.

Tento jedinečný umelecký kurz, v ktorom sa vaša angličtina jednoznačne zlepší vďaka konverzácii s „native-om“, sa skladá až z 10 lekcií, teda 10 týždňov intenzívnych umeleckých lekcií, pričom jedna lekcia trvá 2 hodiny. Vy máte však na výber z dvanástich typov lekcií na základe vašich umeleckých preferencií. V zozname sa vyskytnú umelecké techniky a praktiky ako napríklad maľba portrétov, sochárstvo, maľba krajiny či iné rôzne témy. Tie si pred začatím kurzu vyberiete, a hurá, umelecká jazda s profesionálom a skupinou ľudí, v ktorej nebude priestor na posudzovanie, ale naopak, kde sa bude dbať na vzájomnú podporu a motiváciu, sa môže začať!

Navyše, všetky pomôcky a materiály sú už zahrnuté v cene :)

Podmienky a prihlásenie: Kurzy maľby pre dospelých

Ak chcete viac info, kedykoľvek nás môžete kontaktovať cez email lili@class.sk alebo na čísle 0903 737 424, a kľudne sa môžete zastaviť aj u nás v Class-e, kde vás vždy radi privítame!

Tešime sa na vás!