Bea

Niečo o mne

Krajina: Slovensko

Vzdelanie: ESL Diplom

Skúsenosti:
Štyri roky som pracovala ako osobná asistentka v USA a po návrate domov sa už od roku 2008 venujem výučbe angličtiny všetkých úrovní a vekových kategórií. Odučím čokoľvek od „this is an apple“ po „he looks a bit androgynous“.

Môj nezabudnuteľný učiteľ:

Učiteľka matematiky na strednej škole. Nikdy nám nedala horšiu známku ako „3“ a aj tú nám dala iba keď už videla, že lepšie to nebude. Vždy nás donútila doučiť sa látku a bola schopná skúšať nás z toho istého aj každý deň až kým sme to nevedeli. Najviac sa nám páčilo keď nám dávala „kvetinky“ a „prasiatka“, ktoré časom vymenila za známky.

Počas pobytu v USA som sa na 100% zamilovala do ich Starbucks caramel frappuccino and I miss it here so much!

Príbeh mojej najdôležitejšej hodnoty

Keď sa musíte predstaviť teamu nových kolegov, vždy sú tam zmiešané pocity a trápny moment. Avšak v mojom prípade sa rozptýlili všetky pochybnosti vďaka pozvanie na vianočný večierok Class-u. „Aký super nápad,“ pomyslela som si. Pri dobrej večeri a príjemnom rozhovore som mala príležitosť spoznať nových kolegov a cítila som sa pri nich príjemne a uvoľnene – a to som ešte ani nezačala pracovať.

S týmto pocitom nemám žiadny problém podeliť sa o obavy s nejakým nápadom na plánovanie lekcií, pretože viem, že vždy tu bude niekto, kto navrhne nejakú hru či pracovný list, ktorý môžem použiť. Kvôli ich ochote podať pomocnú ruku vydávam zo seba to najlepšie.