Lili

Niečo o mne

Krajina: Slovensko

Vzdelanie: Mgr. Anglický jazyk a literatúra, Geografia, Prešov

Skúsenosti:
Počas štúdia na výške som občas známych učila angličtinu. Pocit, že ľudia sa nielen zlepšujú v jazyku, ale sú aj sebavedomejší a otvorenejší, mi hovoril, že toto je cesta ďalej. Pokračovala som v nej aj po presťahovaní sa do BA, kde som učila vo firmách, a tu sa prirodzene pridali aj iné služby, ako napr. jazykové audity. Aj vďaka nim som objavila čaro komunikácie s rôznymi typmi ľudí. Ako iní živnostníci aj ja som si zháňala biznis viac-menej sama, čo sa mi neskôr veľmi zišlo v Class pri marketingu a sales. Organizačné skúsenosti som nazbierala najmä pri charitatívnych projektoch, ktoré organizujeme pre Bratislavčanov. V mnohých veciach som samouk, často klikám na internetovú ikonku, ktorá mi vždy pripomína, že učenie sa je proces neustály a nekonečný.

Môj nezabudnuteľný učiteľ

Môj učiteľ angličtiny na základnej škole, ktorý bol zároveň aj veľkým zabávačom. Hral na gitare a my sme spievali, rozprával nám vtipy o svojom živote medzi Indiánmi a odmeňoval nás nálepkami. Ale to najlepšie na ňom bolo, že učil angličtinu po anglicky.

Na intráku v Amsterdame sme si museli variť tak isto, ako na každom inom na Slovensku. Problém bol len ten, že som nepoznala názvy kuchynských potrieb. Takú pokrievku, či naberačku som po anglicky dovtedy nepotrebovala.

Keďže som nechcela zomrieť hladom, veľmi rýchlo som sa to naučila. Používanie slov „this“ a „that“ už jedného Juhoafričana tak iritovalo, že mi radšej trpezlivo menoval všetko dookola. Nielenže sme sa všetci dobre nasmiali, ale aj najedli

Príbeh mojej najdôležitejšej hodnoty

Uvoľnená atmosféra a usmievaví kolegovia mi dodávajú energiu a nabíjajú baterky. Aj vďaka jedinečnej atmosfére v Class som neustále v dobrej a pozitívnej nálade, ktorá sa odráža aj na komunikácii s klientami a študentami.

Práve táto atmosféra a rodinné vzťahy spôsobujú, že sa cítim ako doma. Keď prichádzame za našimi klientami alebo sa stretávame s novými, vždy prinášame kúsok seba. Sme šťastní, ak im môžeme ukázať ako pracujeme a ako sme schopní im poskytnúť, čo potrebujú príjemným a užitočným spôsobom.

Veľmi rada Vás prevediem našim svetom!