Ed

Niečo o mne

Krajina: Holandsko

Vzdelanie: MSc elektronické inžinierstvo

Skúsenosti:
20 rokov učenia angličtiny / 18 rokov trénovania učiteľov / 18 rokov vedenia firmy / 13 rokov organizovania letných táborov / 2 roky koučovania v angličtine / 42 rokov budovania sebadôvery u ľudí

Môj nezabudnuteľný učiteľ:
Učiteľ fyziky na strednej škole. Dovolil nám priniesť si na hodiny domáce koláčiky a čaj a robiť malé oslavy narodenín počas hodiny. Dal nám pocit výnimočnosti a my sme si na oplátku plnili naše povinnosti.

Príbeh mojej najdôležitejšej hodnoty

Chvalabohu, je piatok.

Nie preto, že je to posledný pracovný deň, ale preto, že je to deň našich stretnutí a workshopov. A že či ich milujem! Tu sa stretávajú všetky kľúčové hodnoty.

V jednej miestnosti počujete diskusiu Lenovo teamu ako niekomu taktne povedať, že mu smrdí z úst, zatiaľ čo v druhej miestnosti sa hrajú hry, ktoré majú nabádať deti klásť otázky.

Niet času na obed? Žiadny problém, niekto zozbiera objednávky a zájde ich do najbližšej reštaurácie vyzdvihnúť. S taniermi na kolenách zdieľajú učitelia plány na kurzy pre verejnosť na ďalší týždeň a nedočkavo čakajú na spätnú väzbu a pripomienky od kolegov.

Pripomínam, že tieto stretnutia sú dobrovoľné. Ľudia sa ich nemusia zúčastniť, napriek tomu prídu – vždy a s radosťou. Panuje tu taký hlad po vedomostiach a zmysel spolupatričnosti, až vám je niekedy ľúto, že ďalší deň je sobota.