Nick

Niečo o mne

Krajina: Anglicko

Vzdelanie: Bachelor of Arts with Honours in Archaeology, University of Nottingham, TEFL Certified

Skúsenosti:
Predtým, ako som sa presťahoval do Bratislavy som učil angličtinu v Ríme. Pracoval som v Londýne a v mojom rodnom Birminghame. Získal som tak pre mňa jednu z najdôležitejších vlastností - schopnosť komunikácie s ľuďmi rôznych oblastí. Pri učení angličtiny sa ukázala ako veľmi užitočná.

Môj nezabudnuteľný učiteľ:

Z radu učiteľov určite vytŕča môj profesor rímštiny. Bol nevýslovne excentrický a zvykol nám na hodiny chodievať oblečený ako rímsky hodnostár. Namiesto na tabuľu písal na stenu. Najviac sa mi však páčila jeho otvorenosť a ochota pomôcť. Nakazil ma svojím nadšením a inšpiroval ma dostať zo seba to najlepšie.

Po slovensky viem niekoľko základných fráz, ale nie veľa slovíčok, takže poviem niečo ako „“Prosím si chewing gum”. V obchodoch spôsobujem zmätok, aj keď nakoniec radšej komunikujeme ukazovaním na veci. Podstatné je, že odídem s tým, čo potrebujem. Slovo „toto“ sa stalo pre mňa neoceniteľným.

Príbeh mojej najdôležitejšej hodnoty

Mix „buď slobodný a zároveň zodpovedný“ a „zdieľaj a podporuj“.

Vystihujú ma obidve tieto hodnoty. Mám možnosť sám si vytvoriť materiál a vždy je tu niekto, kto sa na neho pozrie. Ako hovorí príslovie „dve hlavy sú lepšie ako jedna“, takže keď pomáhajú traja alebo štyria je to ešte lepšie.