Danka

Niečo o mne

Krajina: Slovensko

Skúsenosti:
Narodila som sa na Slovensku odkiaľ som sa v 2007 odsťahovala aj s rodinou do Anglicka kde som študovala na strednej škole a neskôr na Arts University Bournemouth. Počas môjho pobytu v Anglicku som mala možnosť spoznať veľa zaujímavých ľudí. Som vďačná za to, že som mohla volať Anglicko mojím domovom 10 skvelých rokov.

Môj nezabudnuteľný učiteľ:

Učiteľka, ktorá na mňa urobila najväčší dojem bola učiteľka náboženstva v 7. a 8. ročníku. Z jej prístupu bolo jasné, že prechovávala vášeň k tomuto predmetu, čo nás motivovalo, aby sme si aj my, jej študenti, užívali hodiny. Podarilo sa jej nájsť tú správnu rovnováhu medzi zábavou a prácou a medzi priateľskosťou a prísnosťou čo znamenalo, že ako učiteľka bola prístupná a jej hodiny zaujímavé. Bola učiteľkou, akou by som sa aj ja raz rada stala.

Slovensko je krásna krajina ktorá leží v srdci Európy. Jej malá rozloha znamená, že Slovensko ostáva nepovšimnuté veľkou časťou sveta, avšak ja verím, že Slovensko má veľa čo ponúknuť; hrady, jaskyne, lesy, mestá a hory. Najviac sa mi však na Slovensku páči, že ho môžem nazvať mojím domovom.

Príbeh mojej najdôležitejšej hodnoty

Zdieľať, podporovať a povzbudzovať.

Myslím, že ako učitelia by sme mali zdieľať naše vedomosti s našimi študentmi, ponúknuť podporu a povzbudzovať ich, aby dosiahli svoj plný potenciál. Je však dôležité aj to, aby sa našli tieto hodnoty aj na pracovisku. Našťastie je Class miestom, kde sa tieto hodnoty nachádzajú v ľuďoch. Ľudia sú vždy ochotní zdieľať s ostatnými svoje vedomosti a skúsenosti, sú ochotní navzájom sa podporovať a povzbudzovať sa, čoho výsledkom je príjemné prostredie plné šťastných ľudí.