Sara

Niečo o mne

Krajina: UK

Vzdelanie: TEFL

Skúsenosti:

Na Slovensko som sa prisťahovala v januári 2017 z Anglicka. Využila som možnosť zmeniť kariéru a stala som sa lektorkou angličtiny.

Stredná Európa sa mi páči práve preto, že mi dáva príležitosť objavovať, keďže cestovanie je jedna z mojich najväčších záľub.

Môj nezabudnuteľný učiteľ:

V treťom ročníku bola moja triedna učiteľkou hudobnej výchovy. Učila sa hrať pieseň “The Entertainer” a cvičila počas hodín, keď sme pracovali. Ešte dnes sa pousmejem, keď túto piseň počujem. Som si celkom istá, že je zodpovedná za môj eklektický výber hudby.

Hneď od prvej návštevy v júni 2016 som sa na Slovensku cítila ako doma. Zbožňujem reakciu mojej rodiny, keď sem prídu prvýkrát. Sú prekvapení, aké zaujímavé to tu je. Má neskutočné množstvo hradov a zámkov (ďalšia vášeň ). Ale chýbajú mi špagety Heinz. Viem, je to divné.

Ale koľko aktivít sa tu dá robiť! Všetky moje obľúbené: bicyklovanie, potápanie, snowboardovanie a aj turistika.

Príbeh mojej najdôležitejšej hodnoty

Od začiatku mi bolo jasné, že Class je šťastné a priateľské miesto. Prostredie nabáda ku zdieľaniu nápadov pri plánovaní lekcií.
Páči sa mi, že vďaka tomuto spôsobu výučby si vytváram vzťah so študentami a môžem tak pripravovať lekcie, ktoré sú pre nich zaujímavé.
Som rada, že môžem nielen odovydávať moje vedomosti ďalej, ale zároveň sa aj každý deň učiť od študentov a kolegov.